Vzor pozvánky

Pozvánka na stretávku

 

 

Milá spolužiačka, milý spolužiak!

 

Uplynulo mnoho rokov, odkedy sme opustili brány (vložiť názov školy).

 

Bývali sme dobrým kolektívom a ja rada spomínam na spoločne strávené chvíle
v študentských laviciach. Chcem Ťa preto pozvať na stretávku IV.A triedy,
 aby sme sa po rokoch opäť mohli podeliť o svoje radosti, starosti, splnené či nesplnené túžby, alebo len tak, zaspomínať si na staré časy.

 

Ak máš čas a najmä chuť, príď v piatok 4. mája 2016 o 17.00 h do reštaurácie Hotela Družba v Leviciach, kde Ťa budú očakávať ostatní spolužiaci z našej triedy.

 

Organizačné pokyny:

Pre spoločne strávené posedenie je rezervovaná miestnosť a občerstvenie, preto, prosím, potvrď svoju účasť zaplatením organizačného poplatku, ktorý predstavuje pre 1 osobu sumu 25 EUR. Túto čiastku, prosím, uhraď prevodom na účet č. 3256165056/ 0200 VÚB
(VS: 6715) do 15. apríla 2016.

 

Organizáciou stretávky som pre nedostatok času poverila agentúru, ktorá nás všetkých vyhľadala a zabezpečila nám kompletný servis od A po Z. V cene je zahrnutý prípitok, večera, minerálka a káva, slané pochutiny na stôl, vyhľadanie spolužiakov, tlač a rozosielanie pozvánok, kvety a občerstvenie pre triedneho učiteľa. Alkohol a ostatné výdavky si hradíme sami. Prosím, daj avízo každému, s kým si v kontakte, aby sme sa všetci mohli stretnúť. Mne oznám ešte dnes, SMS-kou alebo e-mailom, či prídeš. V prípade, že sa stretávka neuskutoční, agentúra vracia peniaze v plnej výške.

 

Na stretnutie sa tešia spolužiačky/ spolužiaci: (vymenovať mená)

 

Ak sa Vám pozvánka dostala omylom, dajte, prosím, vedieť p. Bencovi, organizátorovi, aby nám našiel správnu spolužiačku či spolužiaka. 

Ak chcete mať stretávku bez starostí, vyplňte nezáväznú objednávku.